• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
        ANKARA TEZ MERKEZİ AKADEMİK DANIŞMANLIK MERKEZİ           
ANKARA TEZ MERKEZİ

ANKARA TEZ YAZIMI
Ankara tez yazımı

Ankara tez yazımı

Tez yazımı sürecinde süreç hiç de kolay ilerlememektedir. Aslında ciddi anlamda zorluğu olduğu söylenemez. Çünkü söz konusu eğitim - öğretim programından mezun olmak üzere olan bir öğrenci bölümüyle alakalı tez hazırlayacak potansiyeldedir.


Ancak tez yazımı sürecinin en zor noktası danışman hocaların süreç içerisinde bir standart yol izlememeleridir. Bir gün farklı, başka bir gün daha farklı biçimde yaklaşımlar sergileyen hocaların standartlarının olmaması öğrencileri zaman zaman bıktırıp usandırmaktadır.ANKARA TEZ YAZIMI

Danışmanların kaprisli ve öğrenciye yardımcı olmayacak biçimde yaklaşımları da bahsedilenlere eklendiğinde sorun giderek büyüme eğilimi göstermektedir.

Oysa tez yapımı bu kadar zorlu bir süreç olmamalıdır. Bitmek tükenmek bilmeyen revizeler, dengesiz biçimde gelen tenkitler öğrenciyi adeta bunaltmakta ve tez yazımı sürecine karşı motivasyonunun düşmesine neden olmaktadır.

Sistem maalesef Türkiye’de belirtilen biçimde ilerlemektedir. Bu durumun sonucu olarak da öğrenciler tez danışmanlık firmaları ile iletişim haline geçmektedir. Tez yapımı ve tez yazımı konusunda danışmanlık yapan firmalardan birisi olan işletmemiz bilindiği üzere istanbulda faaliyet göstermektedir.ANKARA TEZ HAZIRLAMA

Ancak Ankara tez merkezleri konusunda İstanbul'a oranla nispeten zayıf bir şehrimizdir. Firmaların birçoğu İstanbul'dadır. İlerleyen süreç içerisinde Ankara tez yazımı konusunda hizmete daha yakın olacaktır.

Ankara tez düzenleme işlemlerinde de bizler yanınızda olmayı planlamaktayız. Ankara tez yazımı ve Ankara tez düzenleme süreçlerinde artık daha nitelikli çalışmalar yapacak olan bir firmaya kavuşmuştur. Tez yazımı sürecinde öğrenci arkadaşlarımıza destek olmakta ve gerektiğinde tez yapımı sürecinin tamamında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret181359
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Hava Durumu
Saat